XV Jubileuszowe Targi Ślubne – Folwark Stara Winiarnia 18.11.2018 r.

wpis w: targi ślubne 0

XV Jubileuszowe Targi Ślubne w Mszanie Dolnej za nami!

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć tak wiele osób w naszych zamkowych salach - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

 

 

 "Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

Folwark Stara Winiarnia od dziesięciu już lat ma zaszczyt gościć w swoich zabytkowych wnętrzach rzesze narzeczonych, ich rodziny i znajomych oraz wystawców - firmy, które pragną przedstawić swoją ślubną ofertę. XV Jubileuszowe Targi Ślubne potwierdziły prawidłowość (która nas niezmiernie cieszy), że z roku na rok rośnie zarówno ilość zwiedzających jak i wystawców. Wśród tych ostatnich można było w tym roku znaleźć naprawdę wiele – poczynając od ślubnych strojów i dodatków, poprzez wyroby jubilerskie, fotografów, wizażystki, cukiernie (ach, słodkości!), dekoracje florystyczne, dekoracje światłem, firmy oferujące usługi organizacji wesel, naukę pierwszego tańca, niesamowite pokazy barmańskie i wiele, wiele więcej...

 

Jak przystało na Jubileusz - zaczęło się hucznie - od wystrzału z armaty (Gwardia Kasztelańska)! Niewątpliwą atrakcją Targów były występy muzyczne na żywo - zaprezentowały się zespoły: Magnetic, Elegancko oraz Tacy Sami. Po występach indywidualnych muzycy połączyli siły i zagrali wspólnie - to było coś 🙂 Z kolei Zespół Regionalny "Olszowianie" zachwycił wszystkich naturalnością i żywiołowością prezentacji w regionalnym, góralskim stylu.

Uwagę zwiedzających przykuwały wyjątkowe samochody do ślubu, które zaparkowały na naszym Dziedzińcu. Stylowe angielskie retro-taxi Austin obok nowoczesnej Tesli, zabytkowy Jaguar Mark I z 1958 r. obok Volkswagena (Typ 1) - klasycznego "Garbusa"... Zrozumiałym wzięciem wśród młodszych Gości cieszyło się wymyślne malowanie twarzy, serwowane przez firmy mające w portfolio animacje.

Goście Targów mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju quizach i konkursach, podczas których można było wygrać atrakcyjne nagrody w postaci rabatów, zniżek, voucherów - upusty, korzyści, sięgały niejednokrotnie kilkuset złotych! Praktycznie każdy Wystawca z okazji targowej imprezy przygotował dla odwiedzających ofertę specjalną!

Targi Ślubne są nie tylko wspaniałą okazją do zaprezentowania oferty firm z branży, ale również pokazania pasji wystawców, którzy w bezpośredniej rozmowie potrafią wymieniać się z potencjalnymi klientami pomysłami i doświadczeniami. Odbyło się wiele ciekawych rozmów, które cechowała otwartość i zrozumienie potrzeb, a nawet marzeń. Rozmów, które na pewno zaowocują niejedną piękną kreacją oraz wystrojem ślubnym.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Wszystkich zapraszamy do odwiedzin jesienią 2019 roku - na kolejną edycję Targów Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!

 

Zapraszamy Pary planujące ślub i wesele, Rodziców, znajomych

na kolejna edycję Imprezy - jesienią 2019 roku. Targi inspirują!

 

Wśród wystawców spotkają Państwo Firmy mające w swojej ofercie suknie ślubne i dodatki, biżuterię ślubną, dekoracje ślubne, oświetlenie dekoracyjne, studia fotograficzne, cukiernie, zespoły muzyczne...

Ponadto: giełda wolnych terminów weselnych, konkursy z cennymi nagrodami (!)
oraz profesjonalne prowadzenie Imprezy przez wodzireja - prezentera muzycznego.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *