XVIII Targi Ślubne za nami!

wpis w: Bez kategorii 0

Targi Ślubne 2022

"Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

Powyższy slogan przyświeca naszej cyklicznej imprezie targowej już od osiemnastu edycji. Tegoroczne Targi Ślubne odbyły się w niedzielę, 20 listopada - Otwarty Dzień Ślubny w zabytkowych wnętrzach Folwarku jak zawsze był okazją, aby w jednym miejscu i krótkim czasie zapoznać się z bogatą ofertą firm z branży ślubno-weselnej z naszego regionu.

Targi Ślubne

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w to jesienne, przyprószone świeżym śniegiem popołudnie. Nieco mniejsza frekwencja jest zapowiedzią trudnych czasów na rynku; wcześniej pandemia, a obecnie galopująca inflacja, coraz częściej skłaniają wchodzących w dorosłość i kochających się młodych ludzi do zweryfikowania swych planów na przyszłość i odkładania decyzji o wspólnej drodze przez życie. Po zapytaniach widzimy też tendencję do organizacji wyraźnie mniejszych przyjęć weselnych.

XVIII Targi Ślubne

Nie zawiedli Wystawcy: salony mody ślubnej, firmy oferujące dekoracje florystyczne sali weselnej / kościoła / aut oraz dekorację przestrzeni światłem, firmy z branży foto-wideo, pracownie jubilerskie, zespoły weselne, cukiernia, szkoła tańca, firmy oferujące wynajem samochodów do ślubu i wiele, wiele więcej! Dziękujemy za poświęcony czas i przygotowanie wspaniałych stoisk oraz kuponów i voucherów promocyjnych, które można było wylosować w trakcie imprezy.

Targi Ślubne

Na naszym Dziedzińcu zaparkowały samochody do ślubu. W jesienną, ale już lekko przyprószoną pierwszym śniegiem niedzielę można było zapoznać się z ofertą Firm: Auta na ślub - klasyki, Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz oraz TAXI 77 Usługi transportowe A&P.

Targi Ślubne 2022 Folwark Stara Winiarnia

Jak co roku duże zainteresowanie budziły stoiska z ślubnymi sukniami; stoiska przygotowane przez Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa , Salon Mody Ślubnej Viktoria , Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra oraz "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych były oblegane przez Panie pragnące poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej.

 

Sale Folwarku, przybrane jak na przyjęcie weselne, mieniły się wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Firmy F.H.U."GABI" , Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula, oprawione w świetlne girlandy przez Modern Light Service.

Stoiska firm jubilerskich, Jubiler "Kurek Jewelry" oraz  Firma Jubilerska "SEZAM", przykuwały uwagę zwiedzających bardzo bogatą i atrakcyjną wizualnie ofertą. Wystawcy na tą okazję przygotowali specjalne rabaty i upusty dla swoich klientów.

Targi Ślubne w Mszanie Dolnej

Jak co roku bardzo bogata była reprezentacja firm z branży foto-video; na stoiskach Firm  Paweł Bruzda Videofilmowanie, Piotr Krztoń Fotografia, FotoGenesis.pl, Party z Budką (fotobudka), Shootit - Fotografia oraz RoketFilms - Filmy ślubne można było nie tylko podglądnąć ich portfolio, ale i poradzić się co do wyboru formy prezentacji i upamiętnienia ślubu i wesela - swych zapewne najważniejszych chwil w życiu.

Targi uświetniły muzycznie zespoły: The Night Kiss, Zespół Immunitet, Zespół Send Voice i DJ Mariusz Koza (Evolution Lights). Koncertowo i ze swadą imprezę targową oraz konkursy i loterię poprowadził wodzirej i prezenter muzyczny DJ-Bartek.

Targi Ślubne

Cukiernia "31 róż" zapewniła słodkości na targowych stołach 🙂 Pyszne pieczywo zapewniła Piekarnia Państwa Barbary i Władysława Marszalik z Kasinki Małej.

Targi Slubne

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się stoiska Wedding Bar, BARMIX, Madeline Zaproszenia, Sklep Party Time i Słodki Prezent - Kosze upominkowe. Studio Tańca Sylwia Dąbrowa zorganizowało przepiękne pokazy weselnego Pierwszego Tańca!

XVIII Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

 

PATRONI MEDIALNI XVIII TARGÓW ŚLUBNYCH

Targi Ślubne Mszana Dolna - patronat medialny 

    GdzieWesele.pl          Wesele123.pl          Wesela.pl            Limanowa.in          TV28           Gorce24          Tygodnik Podhalański    

 

 

WYSTAWCY XVIII edycji TARGÓW ŚLUBNYCH w Mszanie Dolnej:

DEKORACJE I FLORYSTYKA

F.H.U."GABI"
Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula

FOTO&VIDEO
 

 Paweł Bruzda Videofilmowanie  |  Piotr Krztoń Fotografia  |   FotoGenesis.pl
      Party z Budką (fotobudka)   |   Shootit  Fotografia   |   RoketFilms - Filmy ślubne  

MODA ŚLUBNA

  Boutique Wiktoria Moda Ślubna i Wieczorowa    |    Salon Mody Ślubnej Viktoria 
  Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra   |    "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych

BIŻUTERIA

 Jubiler "Kurek Jewelry"   | Firma Jubilerska "SEZAM"

CATERING - SŁODKOŚCI

Cukiernia "31 róż"

OPRAWA MUZYCZNA

  Prowadzenie imprezy: DJ-Bartek    |    DJ Mariusz Koza (Evolution Lights) 
The Night Kiss     |    Zespół Immunitet      |     Zespół Send Voice  

OPRAWA ŚWIETLNA

Dekoracja światłem "Modern Light Service"

SAMOCHODY DO ŚLUBU

Auta na ślub - klasyki    |     Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz  |  TAXI 77 Usługi transportowe A&P

INNE….

Wedding Bar     |   Studio Tańca Sylwia Dąbrowa    |     BARMIX  
Madeline Zaproszenia   |   Słodki Prezent - Kosze upominkowe   |   Sklep Party Time

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *