Pojazd, jakim Młoda Para pojedzie do ślubu powinien być, jak cała uroczystość - nietuzinkowy.
Będzie jednym z wielu elementów, które idealnie skomponowane zachwycą wszystkich Gości.

 

Autem do ślubu

Przy wyborze rodzaju pojazdu na ślub i wesele powinno się wziąć pod uwagę styl, w jakim Młoda Para pragnie zorganizować swoje uroczystości. Składają się na to dekoracje wnętrz, stroje nowożeńców oraz - a może przede wszystkim - charakter miejsca ceremonii i obiektu weselnego. Wszystkie te detale wraz ze środkiem transportu powinny składać się na spójny obraz całości, tworzyć uroczysty klimat i podkreślać wyjątkową atmosferę tych chwil.

Dla jednych dobrym wyborem będzie nowoczesne, luksusowe Maserati, Porsche, Jaguar lub Chrysler, dla innych zabytkowe auto w stylu retro, może kabriolet, z charakterystycznymi, żółtymi tablicami. Jeszcze inni zdecydują się swojską, przepięknie stylową Warszawę, Fiata lub Syrenę, albo też na któryś z "filmowych", romantycznych amerykańskich klasyków z Rolls-Royce'm na czele. Wolność, nieskrępowanie Forda Mustanga czy elegancja luksusowych, dłuuugich limuzyn? A może jednak odpicowana bryczka, może odważny, stylowy motocykl?

Każdy wybór będzie dobrym wyborem, jeśli spełni marzenia i pragnienia nowożeńców, czyniąc dzień ślubu po prostu piękniejszym. Tak naprawdę powyższe może odnosić się do wszystkich, licznych przecież wyborów, przed którymi staje dwoje kochających się ludzi 🙂

Doskonałą okazją do zobaczenia i "dotknięcia" wielu pojazdów w jednym miejscu są Targi Ślubne. Zapraszamy na nasze doroczne, jesienne targowe wydarzenia!

Chrysler Imperial 

Mercedes Benz

Kontakt: tel. +48 530 995 895  

Facebook: Limuzyny do ślubu

Warszawa 223, Fiat 125p

DBcars -  tel.+48 531 444 105    dbcars.samochody-weselne.pl  

Bentley S1 Rolls-Royce

Kontakt: tel. +48 501-470-105   www.limuzyna.malopolska.pl

Renault Mona Sic 1920r.

Kontakt: tel. +48 601 462 718
maciejmirek@poczta.fm 

Ford Mustang GOLD

Kontakt: mustang@goldencars.com.pl    www.goldencars.com.pl

Cadillac, Jaguar, Hudson…

Kontakt: wynajem@autovetus.pl     www.autovetus.pl

Można inaczej…

Zapraszamy do kontaktu 🙂
biuro@folwarkstarawiniarnia.com.pl

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446