Niepowtarzalny styl i urok

W zamkowej scenerii XVI-wiecznego kasztelu można znaleźć ciszę i wytchnienie. W Hotelu*** czekają na naszych Gości komfortowe, stylowo wyposażone pokoje i apartamenty, które polecamy zarówno na rodzinne pobyty jak i na romantyczne weekendy w wyjątkowej, historycznej oprawie.
W przestronnej Restauracji serwujemy wyborne dania kuchni staropolskiej, polskiej i myśliwskiej a w urokliwej Kawiarni zawsze unosi się aromat świeżo parzonej kawy.
Winiarnia, gdzie cyklicznie organizujemy degustacje win oraz koncertowy Muzyczny Folwark to nasze perełki, odkrywane i doceniane zarówno przez klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Miejsce na Twoje Wesele

Folwark Stara Winiarnia z całą pewnością jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie wesela (wyjątkowe sale weselne na zamku; organizujemy ślub cywilny, zapewniamy szereg atrakcji oraz kompleksową obsługę).
Nasze klimatyczne, przestronne zabytkowe sale nieustannie urzekają Młode Pary pragnące przeżyć niezapomniane chwile w zamkowej, górskiej scenerii.
Mamy się czym pochwalić! Folwark Stara Winiarnia został uhonorowany w konkursie 'Odys' za "Najlepszą jakość usług turystycznych w województwie małopolskim", wyróżniony jako "Najlepszy obiekt turystyki w Powiecie Limanowskim” oraz nominowany w Plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii
"smacznie i z tradycją".

 

Folwark Stara Winiarnia to kasztel stylem przypominający francuskie i włoskie posiadłości ziemskie.
Jest to najstarszy z zachowanych budynków w Mszanie Dolnej i okolicy, pochodzący z XVI w.

Dwór ten wraz ze wszystkimi zabudowaniami był własnością wielu znamienitych rodów – m.in. Radołtów, Zboińskich, Szujskich i Krasińskich. W 1955 r.na terenie należącym do hrabiny Marii Krasińskiej utworzono wytwórnię win ziołowo-leczniczych.
W czasach PRL-u produkowano tu 1 000 000 butelek wina rocznie!
W trakcie budowy hotelu w 2009 roku odkryliśmy podziemia i po odrestaurowaniu zostały przeznaczone na winiarnię.
Odbywają się tu liczne degustacje win i pokazy winiarskie, które przybliżają tajemniczy i pasjonujący świat win...