Dekoracja światłem, kolorowe oświetlenie architektury wewnętrznej sal bankietowych i sal weselnych,

tworzy niesamowitą atmosferę i dodaje prestiżu każdej uroczystości.

 

Specjaliści od dekoracji światłem potrafią dobrać odpowiednią oprawę oświetleniową i multimedialną do każdego wnętrza, czyniąc z sali weselnej magiczną, baśniową scenerię - tło niezapomnianych chwil uroczystości w każdej niemal konwencji ślubnej.

Właśnie: tło. Dekoracja nie może przytłaczać, wychodzić przed szereg, dominować migającymi dyskotekowo lampkami. Powinna tworzyć jedność z wydarzeniami, które przyozdabia, a czasami maskować rzeczy, których nie chcielibyśmy oglądać 🙂

W ofercie firm znajdziemy m.in. dekoracje światłem wewnątrz budynków; oświetlenie dekoracyjne stołu pary młodej, candy barów, ścian, sufitów, dekoracji, parkietu, wodoodporne urządzenia do podświetlenia szklanych wazonów, industrialne oświetlenie żarówkowe - w stylu retro (ciepła barwa lekko wygaszonych żarówek tworzy niepowtarzalny i wyjątkowy klimat imprezy), girlandy żarówkowe (fairylight), laserową projekcję daty i inicjałów pary młodej, wyświetlane obrazy, wizualizacje, sufit sali weselnej usiany milionem migotających gwiazdek, motywy kwiatowe „tańczące” po ścianach, pokazy ciężkiego dymu (niesamowity pierwszy taniec w chmurach), efektowne wytwarzane maszynowo bańki lub... śnieg, popularne wielkie napisy LOVE... Możliwe jest również oczywiście oświetlenie architektoniczne fasad budynków i imprez organizowanych w plenerze.

Wybierając firmę do dekoracji światłem podejrzyjmy jej portfolio a w trakcie rozmów nakreślmy swoją wizję uroczystości - dobrzy specjaliści wskażą nam takie rozwiązania, które zrobią na wszystkich wrażenie nie przytłaczając jednocześnie całości - idealnie wkomponują się w Wasz niezapomniany dzień. Świetną okazją do zapoznania się z ofertą firm z branży i do konwersacji są Targi Ślubne - doroczna impreza organizowana zazwyczaj jesienią w Folwarku Starej Winiarni. ZAPRASZAMY!

Modern Light Service

Tel. +48 787 282 654   kontakt@modernlightservice.pl    www.modernlightservice.pl

Aleja Róż

Kontakt: tel. +48 888 395 947
facebook.com/alejarozdekoracje/

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446