Folwark Stara Winiarnia zaprasza do Mszany Dolnej - zyskujemy przy bliższym poznaniu 🙂

Praktycznie o każdej porze możemy udostępnić Państwu obiekt
w celu zapoznania się z wyjątkowym wystrojem i klimatem naszych sal oraz pokoi hotelowych.

 

Ślub i wesele - nasze wymarzone chwile chcemy starannie zaplanować i zorganizować.

Odległe terminy wynajmu sal weselnych dodatkowo motywują do wcześniejszej rezerwacji obiektu.

 

Data wydarzenia - zawsze mogą Państwo dokonać rezerwacji wstępnej - podczas wizyty w Folwarku, drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną - będzie ona musiała być potwierdzona do 7 dni.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa weselna oraz wpłacony zadatek (w wysokości 3000 zł).
Strony (narzeczeni i osoba upoważniona przez właściciela obiektu) określają datę uroczystości, wstępną ilość Gości przyjęcia oraz wstępnie wybrane menu - na tej podstawie określany jest orientacyjny koszt przyjęcia. Ustalenia odnośnie dodatkowych usług, jakie możemy zaoferować, dokonywane są w trakcie spotkań z Managerem wesela (cukiernia, dekoracja, zespół/DJ, alkohol, samochód do ślubu i inne atrakcje). Są one każdorazowo potwierdzane w formie pisemnej lub w załącznikach korespondencji mailowej.

W umowie Wykonawca zobowiązuje się do przygotowania z właściwą starannością posiłków i potraw wg załączonego menu na określoną ilość porcji. Mogą Państwo samodzielnie dostarczyć na przyjęcie np wyroby cukiernicze i alkohol, ale Zamawiający bierze całkowitą odpowiedzialność za dostarczone produkty spożywcze oraz za skutki ich wprowadzenia na przyjęcie weselne.

Ostateczną liczbę osób Zamawiający potwierdza na tydzień przed przyjęciem weselnym.
Na trzy miesiące przed przyjęciem weselnym Zamawiający zobowiązany jest do wpłaty drugiego zadatku w wysokości 6000 zł.
Pozostała część zobowiązania zostanie uregulowana dnia następnego po wyznaczonym terminie przyjęcia weselnego.

Gościom weselnym korzystającym z usług hotelowych przysługuje zniżka -10 % od cen wyjściowych na noclegi w dniu przyjęcia lub -15% w przypadku rezerwacji wszystkich pokoi hotelowych (28 pokoi). Młoda Para ma zagwarantowany dwupoziomowy, komfortowy Apartament w dniu wesela (GRATIS!). W przypadku rezerwacji pokoi hotelowych Zamawiający zobowiązuje się do podania ostatecznej liczby gości hotelowych oraz wybranego menu najpóźniej na 30 dni przed terminem przyjęcia.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze klimatyczne, przestronne zabytkowe sale nieustannie urzekają Młode Pary pragnące przeżyć niezapomniane chwile w zamkowej, górskiej scenerii.

AKTUALNY WZÓR UMOWY - WESELE          AGREEMENT (EN)

 

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382