Ślub humanistyczny

Marzy się Wam wyjątkowy ślub w pięknym miejscu? Chcecie, by ceremonia zaślubin skupiała się na Was, miała indywidualny i emocjonalny charakter? Ale nie zależy Wam na kwestiach formalnych i religijnych? Jeśli twierdząco odpowiadacie na te pytania, to idealnym rozwiązaniem będzie dla Was ślub humanistyczny! I to nie byle gdzie, ale w Folwarku Stara Winiarnia. W miejscu, którego klimat jest wręcz nie do opisania.

Ślub humanistyczny - co to jest?

Ślub humanistyczny to coraz częstszy wybór Par planujących zawarcie związku małżeńskiego. Jest on alternatywą dla ślubu kościelnego, konkordatowego i cywilnego. Spośród tych wszystkich opcji jest najbardziej osobistą, emocjonalną i indywidualną formą powiedzenia sobie “tak”, ponieważ na pierwszym miejscu stawia Parę i jej pragnienia związane ze ślubem. Ślub humanistyczny pozwala na zorganizowanie ceremonii, gdzie tylko chcecie i w jaki sposób chcecie.

Ślub humanistyczny - gdzie zorganizować?

Jednym z większych dylematów Par decydujących się na ślub humanistyczny jest oczywiście wybór odpowiedniego miejsca. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie ceremonii zaślubin w pobliżu lub w samym obiekcie weselnym. Eliminuje to kłopoty związane z przemieszczaniem się pomiędzy miejscem ceremonii a miejscem przyjęcia. Wiele obiektów dysponuje salami i plenerami, które stanowią świetne tło dla ślubu humanistycznego. Jednym z takich obiektów jest Folwark Stara Winiarnia.

Ślub humanistyczny Folwark Stara Winiarnia Małopolska

Ślub humanistyczny w zabytkowym Folwarku

W tym niezwykłym Folwarku niemal każda Para znajdzie idealne miejsce na swoją ceremonię. Marzy Wam się ślub humanistyczny w plenerze? Proszę bardzo - Dziedziniec Folwarku już na Was czeka. A co w razie niepogody? Folwark Stara Winiarnia dysponuje też wyjątkowymi wnętrzami - Pary najczęściej decydują się na ślub w urokliwej Sali Balowej. Te XVI-wieczne mury stanowią piękne tło zarówno dla plenerowych ceremonii, jak i tych  odbywających się w zapierających dech w piersiach wnętrzach. Gwarantują też przy okazji niezapomniane zdjęcia w historycznym duchu.

Ślub humanistyczny Mszana Dolna Kraków

Ślub humanistyczny i wesele - o czym jeszcze pamiętać?

Wybierając idealne miejsce na Wasz ślub humanistyczny, musicie pamiętać też o kwestiach związanych z samym przyjęciem weselnym. Folwark Stara Winiarnia oferuje Wam wykwintne dania z tradycją, które zachwycą wielbicieli staropolskiej kuchni. Obiekt dysponuje też miejscami noclegowymi w hotelu, więc możecie zapewnić Gościom nocleg w samym miejscu ślubu i wesela, co stanowi dodatkowy atut. Możemy Was zapewnić, że obsługa zarówno w dniu ślubu, jak i podczas wcześniejszych przygotowań, będzie bardzo pomocna, więc nie musicie się martwić wszelkimi kwestiami organizacyjnymi.

| Współpracujemy z Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk!

 

Ślub humanistyczny

 

Humanist wedding – preparing and conducting the ceremony

We offer a personalized wedding script and help with creating your own vows. Thanks to our own Personal Wedding Planner programme (bilingual if needed) you can easily choose a framework of your ceremony and afterwards, we will develop more individualized ideas. We can contact via telephone and email. We work on the script as long as it is needed for you to be satisfied with it. You may also choose between a variety of free additional options – accessories for a blending of the sands ceremony, unity candle ceremony or handfasting. If you would like to have a humanist wedding certificate as a keepsake, we may prepare it for you.

We organize and conduct ceremonies in Polish, English, German, French, Russian, Latvian, Italian, Spanish, Turkish and Arabic. We are for you countrywide and if you live in Poznań as well, we can arrange a free meeting.

During the process of preparing the script, we work with the Bride and Groom directly.

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382