XVII Targi Ślubne w Mszanie Dolnej za nami!

Serdecznie ZAPRASZAMY na kolejną edycję Imprezy:

20 listopada 2022 roku (12:00-17:00) !

 

Targi Ślubne 2021

patroni Targów Ślubnych 2021 Mszana Dolna

 

 

 "Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

Targi Ślubne organizowane w Folwarku Starej Winiarni są niepowtarzalną okazją, aby w jednym miejscu i krótkim czasie zapoznać się z niezwykle bogatą ofertą firm z branży ślubno-weselnej działających na terenie Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Myślenic, Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic. W niedzielę, 21 listopada 2021 roku, zaprosiliśmy przyszłe Pary Młode wraz z rodzinami w nasze zabytkowe progi - już po raz siedemnasty!

 

Można było zapoznać się z najnowszymi trendami ślubnymi, skorzystać z porad profesjonalnych Managerów Ślubnych, skosztować wyśmienitych potraw weselnych i słodkości, jak również zapoznać się z bogatą ofertą firm z branży; wśród wystawców znalazły się m.in.: salony mody ślubnej, firmy oferujące dekoracje florystyczne sali weselnej / kościoła / aut oraz dekorację przestrzeni światłem, fotografowie, firmy z usługami wideofilmowania, fotobudki, DJ, zespoły weselne, barwny i rozśpiewany regionalny zespół góralski, pracownie cukiernicze, animatorzy, szkoła tańca i wiele, wiele więcej!

Przyszłe Młode Pary mogły wylosować liczne, niezwykle atrakcyjne, specjalne VOUCHERY RABATOWE ufundowane przez wystawców Targów.
Nie zabrakło też atrakcji w postaci pysznych drinków serwowanych przez profesjonalnych barmanów, zdjęć z fotobudki, góralskich przyśpiewek, pokazów tańca jak również strzałów z prawdziwej armaty w wykonaniu Gwardii Kasztelańskiej!

Targi Ślubne zawsze są źródłem inspiracji, okazją do zaczerpnięcia wiedzy oraz zorientowania się w oferowanych przez Wystawców usługach – ich terminach, cenach i ofertach. Wierzymy, iż dzięki tegorocznej prezentacji atrakcyjnej oferty profesjonalnych usługodawców, przyszłe Młode Pary będą mogły lepiej i efektywniej zaplanować to jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Wszystkich zapraszamy do odwiedzin jesienią 2022 roku - na kolejną edycję Targów Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!

 

Zapraszamy Pary planujące ślub i wesele, Rodziców, znajomych

na kolejna edycję Imprezy - jesienią 2022 roku. Targi inspirują!

 

Wśród wystawców spotkają Państwo Firmy mające w swojej ofercie suknie ślubne i dodatki,

biżuterię ślubną, dekoracje ślubne, oświetlenie dekoracyjne, studia fotograficzne,

cukiernie, zespoły muzyczne...

Ponadto: giełda wolnych terminów weselnych, konkursy z cennymi nagrodami (!)
oraz profesjonalne prowadzenie Imprezy przez wodzireja - prezentera muzycznego.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!