Serdecznie ZAPRASZAMY na jubileuszowe, XX TARGI ŚLUBNE!

Jesień 2024!

 

Targi w Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

 

"Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

Powyższe hasło przyświecało naszej cyklicznej imprezie targowej już od dziewiętnastu edycji. XIX Targi Ślubne odbyły się w niedzielę, 19 listopada 2023 r. - Otwarty Dzień Ślubny w zabytkowych wnętrzach Folwarku jak zawsze był okazją, aby w jednym miejscu i krótkim czasie zapoznać się z bogatą ofertą firm z branży ślubno-weselnej z naszego regionu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w to jesienne, przyprószone lekko śniegiem popołudnie!

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

Imprezę rozpoczął hucznie - a jakże inaczej - wystrzał z folwarcznej armaty! Gwardia Kasztelańska uświetniła swoją obecnością Targi, wpisując się w zamkowy klimat Folwarku i przypominając naszym Gościom o historycznej oprawie wesel w Starej Winiarni.

Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Dziedziniec Folwarku wypełniły samochody do ślubu zaproponowane przez Auta na ślub - klasyki oraz Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz. Ciekawostką była wyjątkowa oferta Firmy Fotoprzyczepka.com która przedstawiła mobilną fotobudkę w wyjątkowej odsłonie.

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023 XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023 Przyczepa Niewiadów

Przyczepa Niewiadów to kultowa pamiątka z czasów PRL-u; została wyprodukowana w roku 1973. Teraz odrestaurowana i zaadoptowana na mobilną fotobudkę sprawia, że zabawa na Imprezie będzie jeszcze bardziej szalona!

Targi Ślubne

Wyjątkowe sale na wesele w zabytkowych wnętrzach Folwarku gościły Wystawców prezentujących modę ślubną. Jesień to najlepszy czas dla zapoznania się z ofertą sukien ślubnych - to wtedy w salonach pojawiają się nowe kolekcje! Duże zainteresowanie wzbudzały stoiska przygotowane przez Salon Mody Ślubnej Viktoria , Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra oraz "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych - jak co roku były oblegane - głównie przez Panie, które pragnęły poznać najnowsze trendy w modzie.

Targi w Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna Targi Ślubne 2023

Dzięki Firmie GABI Suknie I Dekoracje Ślubne oprócz własnej kolekcji sukien można było podziwiać wyjątkowej urody dekoracje sal i stołów prezydialnych i biesiadnych. Wspaniałe dekoracje przygotowała Firma Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula. Przepięknie w świetlne girlandy oprawiła całość Firma Dekoracja światłem "Modern Light Service".

targi ślubneTargi w Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna Targi w Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Stoiska firm jubilerskich, Jubiler "Kurek Jewelry" oraz  Firma Jubilerska "SEZAM", przykuwały uwagę zwiedzających bardzo bogatą i atrakcyjną wizualnie ofertą. Targi to niepowtarzalna okazja, aby nie tylko zobaczyć i porównać ze sobą kilkaset (!) modeli obrączek, ale i pod okiem ekspertów dokładnie dobrać idealną parę dla Pary 🙂 Zachwycić się można było pierścionkami zaręczynowymi z białego i różowego  złota; brylowały klasyczne brylanty, ale i szafiry, ametysty, tanzanit, oliwin czy niezwykle rzadki rubelit.

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Firma Inne Obrączki przedstawiła autorskie wyroby, ręcznie wykonywane przez mistrza złotnictwa Andrzeja Bielaka. Uwagę przykuwały młotkowane obrączki z tytanu i ręcznie grawerowane, elfickie z żółtego złota. Dodatkiem, wielce pouczającym, była prelekcja - prezentacja na temat najnowszych trendów w branży jubilerskiej. Wystawcy na tą okazję przygotowali specjalne rabaty i upusty dla swoich klientów, ufundowali również piękne i cenne nagrody, które można było wylosować w targowych konkursach!

targi ślubne

Jak co roku bardzo bogata była reprezentacja firm z branży foto-video; na stoiskach Firm  Paweł Bruzda Videofilmowanie, Piotr Krztoń Fotografia, Mastereye Fotografia i Film Ślubny Party z Budką (fotobudka), Fotografia Ślubna Sylwia Bafia można było nie tylko podglądnąć ich portfolio, ale i wysłuchać fachowych wskazówek co do wyboru formy prezentacji i upamiętnienia swych zapewne najważniejszych chwil w życiu - ślubu i wesela.

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Targi uświetniły muzycznie zespoły: Blues Shoes, The Night Kiss, Summer Band oraz Zespół Send Voice i dynamiczny DJ Mariusz Koza (Evolution Lights). Koncertowo i ze swadą imprezę targową oraz konkursy i loterię poprowadził wodzirej i prezenter muzyczny DJ-Bartek.

Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Cukiernia "31 róż" zapewniła słodkości na targowych stołach 🙂 Pyszne pieczywo zapewniła Piekarnia Państwa Barbary i Władysława Marszalik z Kasinki Małej a Szwedzki Stół wypełniły frykasy przygotowane przez naszych Mistrzów - Kucharzy 🙂

Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się stoiska Wedding Bar, TAXI 77 Usługi transportowe A&P oraz Sklep Party Time. Studio Tańca Sylwia Dąbrowa zorganizowało przepiękne pokazy weselnego Pierwszego Tańca, w których wystąpiły tegoroczne Młode Pary!

Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

 

2023 Patroni Targów Ślubnych

 

    GdzieWesele.pl          Wesele123.pl          Wesela.pl      PlanujemyWesele.pl      Limanowa.in          TV28           Gorce24          Tygodnik Podhalański