Oprawa historyczna wesela, atrakcje weselne

Manager Ślubny w Folwarku Starej Winiarni jest pomocny na każdym etapie organizacji ślubu i wesela, prowadzi i doradza 🙂
Polecamy Państwa uwadze dodatkowe atrakcje oraz usługi firm z branży. Oprawa historyczna przyjęcia weselnego? TAK! Ze względu na klimat naszego zabytkowego obiektu proponujemy usługi rekonstruktorów historycznych w ramach oferty wyjątkowej Gwardii Kasztelańskiej.

 

Historyczna oprawa przyjęć weselnych

Gwardia Kasztelańska jest jest grupą młodych, kreatywnych rekonstruktorów, strzegących starych tradycji Rzeczypospolitej.
W ofercie między innymi staropolskie powitanie Gości w strojach historycznych: salwa honorowa z kasztelańskiej armaty za zdrowie Państwa Młodych, jak i ich Gości oraz życzenia - specjalne powinszowania od dowódcy straży bądź kapelana Kasztelu.

Pokaz barmański, całonocny open bar, coctail bar

Oferta dla każdej wyjątkowej Młodej Pary ceniącej sobie niebanalny styl, kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego przyjęcia. Wyjątkowe chwile w doborowym towarzystwie wielokolorowych cocktaili, kreowanych i serwowanych przez profesjonalnych barmanów - świetna atrakcja dla Gości wesela.
Po pokazie: całonocna, fachowa obsługa barmańska – znane światowe drinki oraz drinki tworzone według uznania Gości. Polecamy!

Taniec z ogniem

Pokazy wykonywane są z pełnym profesjonalizmem oraz dbałością o kwestie bezpieczeństwa.
Pokazy obejmują taniec z ogniem przy użyciu bardzo różnorodnego płonącego sprzętu, wykonywane są wieloosobowe układy choreograficzne, układy dwuosobowe oraz występy solistów.
Wszyscy tancerze występują w specjalnie dobranych kostiumach i makijażach.

Animacje dla dzieci

Program przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, obejmuje m.in.:
- malowanie twarzy,
- duże bańki mydlane oraz samodzielne tworzenie banieczek przez najmłodszych,
- modelowanie balonów,
- wodne tatuaże,
- zabawy z chustą animacyjną,
- gry, zabawy ruchowe i na "spokojnie", konkursy.

Przewóz osób, transfery lotniskowe

W ofercie firm transportowych są zarówno kursy pomiędzy miejscem zaślubin a salą weselną, jak i usługi rozwożenia Gości po przyjęciu weselnym w dowolnie wskazane miejsce z oczekiwaniem.
Propozycja obejmuje również transfery, zarówno z, jak i na lotnisko. Usługi transportowe świadczone są 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku samochodami osobowymi, busami o różnej ilości miejsc, oraz autobusami.

Tłumaczenia podczas ślubów

Śluby dwujęzyczne to w Polsce już niemal codzienność i coraz więcej par decyduje się na zatrudnienie tłumacza, który towarzyszy im w tym ważnym dniu. Tłumacz jest niezbędny nie tylko podczas ceremonii czy to w kościele, czy w Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także w czasie wesela, służąc pomocą w komunikacji pomiędzy zaproszonymi gośćmi i ułatwiając im śledzenie przebiegu uroczystości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Romantyczne Pakiety - na prezent!

Chcesz porwać ukochaną osobę na niepowtarzalny weekend? Chcesz uczcić rocznicę ślubu lub inną szczególną dla Was okazję?
Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla rodziców, przyjaciół…?

Oferujemy Państwu pobyt w komfortowym Hotelu***, podczas którego nie zabraknie romantycznych akcentów sprawiających, że będą to niezapomniane chwile dla każdej zakochanej pary.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

WESELE LAST MINUTE - weselne terminy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *