Targi Ślubne 2023 – Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia

XIX edycja Targów Ślubnych w Mszanie Dolnej za nami! Zamkowe wnętrza XVI-wiecznego Kasztelu Folwark Stara Winiarnia wypełniły się stoiskami Wystawców i rzeszą odwiedzających - głownie młodych ludzi, którzy szukali inspiracji dla uświetnienia swoich uroczystości ślubu i wesela.

Imprezę rozpoczęła się hucznie - od wystrzału z folwarcznej armaty! Gwardia Kasztelańska uświetniła swoją obecnością Targi, wpisując się w zamkowy klimat Folwarku i przypominając naszym Gościom o historycznej oprawie wesel w Starej Winiarni.

Targi Ślubne 2023

Tragi Ślubne 2023XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

Dziedziniec Folwarku wypełniły samochody do ślubu zaproponowane przez Firmy Auta na ślub - klasyki oraz Limuzyny do Ślubu - Mercedes Benz. Ciekawostką była wyjątkowa oferta Fotoprzyczepka.com która przedstawiła mobilną fotobudkę w wyjątkowej odsłonie.

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

XIX Targi Ślubne Folwark Stara Winiarnia 2023

Duże zainteresowanie wzbudzały stoiska przygotowane przez Salon Mody Ślubnej Viktoria, Suknie Ślubne Venus by Beata Pandyra oraz "Joanna" Pracownia Sukien Ślubnych - jak co roku były one oblegane przez Panie pragnące poznać najnowsze trendy w modzie. Dzięki Firmie GABI Suknie I Dekoracje Ślubne oprócz własnej kolekcji sukien można było podziwiać wyjątkowej urody dekoracje sal i stołów prezydialnych i biesiadnych. Wspaniałe dekoracje przygotowała Firma Dekoracje, Kwiaciarnia Agnieszka Nieckula. Przepięknie w świetlne girlandy oprawiła całość Firma Dekoracja światłem "Modern Light Service".

Stoiska firm jubilerskich, Jubiler "Kurek Jewelry" oraz Firma Jubilerska "SEZAM", przykuwały uwagę zwiedzających bardzo bogatą i atrakcyjną wizualnie ofertą. Zachwycić się można było pierścionkami zaręczynowymi z białego i różowego złota; brylowały klasyczne brylanty, ale i szafiry, ametysty, tanzanit, oliwin czy niezwykle rzadki rubelit. Firma Inne Obrączki przedstawiła autorskie wyroby, ręcznie wykonywane przez mistrza złotnictwa Andrzeja Bielaka. Uwagę przykuwały młotkowane obrączki z tytanu i ręcznie grawerowane, elfickie z żółtego złota. Dodatkiem była prezentacja na temat najnowszych trendów w branży jubilerskiej. Wystawcy na tą okazję przygotowali specjalne rabaty i upusty dla swoich klientów, ufundowali również piękne i cenne nagrody, które można było wylosować w targowych konkursach!

Targi uświetniły muzycznie zespoły: Blues Shoes, The Night Kiss, Summer Band oraz Zespół Send Voice i dynamiczny DJ Mariusz Koza (Evolution Lights). Koncertowo i ze swadą imprezę targową oraz konkursy i loterię poprowadził wodzirej i prezenter muzyczny DJ-Bartek. Studio Tańca Sylwia Dąbrowa zorganizowało przepiękne pokazy weselnego Pierwszego Tańca, w których wystąpiły tegoroczne Młode Pary!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy nas zaszczycili swoją obecnością podczas XIX Targów Ślubnych w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej! Dziękujemy Młodym Parom, ich rodzinom i znajomym za liczne przybycie - mogli się Państwo zapoznać z najnowszymi trendami w branży ślubnej. Na kolejne spotkanie zapraszamy jesienią 2024 roku!

 

 

 

 

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *