XVI TARGI ŚLUBNE w Starej Winiarni

wpis w: targi ślubne 0

 

Wspominamy - XVI edycja Targów miała miejsce 17 listopada 2019 roku. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć tak wiele osób w naszych zamkowych salach - dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

 

 

 "Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!"

W zabytkowych wnętrzach Folwarku Starej Winiarni już po raz szesnasty mieliśmy zaszczyt gościć Firmy z branży ślubnej oraz pokaźne rzesze naszych Gości zainteresowanych wszystkim, co ze ślubem i weselem kojarzyć się może. Jak zwykle zasadniczym celem Imprezy było wzajemne poznanie: nie tylko przedstawienie aktualnej oferty Wystawców, ale również poznanie potrzeb usługobiorców, Młodych Par, Ich rodzin i znajomych. Możliwość rozmowy, wyjaśnienia wątpliwości, doradzenia, wskazania rozwiązań - bezpośredni kontakt zawsze jest bezcenny!

 

Targi Ślubne w Mszanie Dolnej - jak co roku - poprzedził uroczysty wystrzał z armaty (Gwardia Kasztelańska). I zaczęło się 🙂 Możliwość porównania dziesiątek ofert, odkrycia niepowtarzalnych targowych okazji czy wygrania cennych nagród zachęciła do odwiedzin liczne grono narzeczonych – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organizacją ślubu, jak i dla tych, którzy są już rozeznani w temacie i szukają jedynie elementów uzupełniających to, co już udało im się ogarnąć.

Wśród wystawców można było znaleźć naprawdę wiele – poczynając od bardzo mocno reprezentowanej branży foto-video (pracownie fotograficzne, fotobudki, magiczne lustra), poprzez salony mody ślubnej (suknie i stroje ślubne, biżuteria i wszelkie możliwe dodatki), wizażystki, animatorki, cukiernie, firmy oferujące dekoracje kwiatowe, dekoracje świetlne, na wedding barze i... cetrum dietetycznym kończąc. Wielką atrakcją imprezy był z pewnością pokaz mody ślubnej - modelki prezentowały suknie z najnowszych kolekcji. Na naszym dziedzińcu zaprakowały stylowe samochody do ślubu a w czasie całej imprezy występowały na żywo zespoły weselne! Jak zwykle furorę robił występ zespołu regionalnego - w tym roku zauroczyli nas barwnością strojów i muzyką Olszowianie.

Ślub oraz wesele są realizacją najpiękniejszych marzeń Nowożeńców. Podczas uroczystości wszystko powinno więc wyglądać tak, jak to WY sobie zażyczycie. Staramy się w tym pomóc, organizując doroczne Targi a nasi Wystawcy dają od siebie to, w czym są najlepsi. Właśnie to chcieli również w tym roku Wam zaprezentować – nie samą ofertę, lecz swoją pasję, otwartość na Wasze pomysły i zrozumienie Waszych potrzeb oraz marzeń. Jak co roku zaoferowaliśmy swoje klimatyczne, zabytkowe wnętrza, sale nakryte jak na przyjęcie weselne oraz konsultacje prowadzone przez profesjonalnych Managerów Ślubnych.

Branża ślubna rozwija się, zdecydowanie idzie do przodu, a to, w czym pary młode mogą wybierać, jest coraz doskonalsze. Warto było odwiedzić XVI Targi Ślubne w Mszanie Dolnej również po to, by się o tym przekonać.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili! Drodzy Narzeczeni: mamy nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się jeszcze przy organizacji Waszego ślubu i wesela:) Drodzy Wystawcy: - DZIĘKUJEMY! Wszystkich zapraszamy do odwiedzin jesienią 2020 roku - na kolejną edycję Targów Ślubnych w Folwarku Starej Winiarni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *