Wesele w stylu włoskim – stylizowana sesja ślubna

wpis w: Bez kategorii 1

Stylizowana sesja w stylu włoskim Folwark Stara Winiarnia

Jeśli komuś marzy się wesele w stylu włoskim, możemy pomóc szczęściu 🙂 Dowodem niech będzie inspirowana włoskim stylem życia stylizowana sesja zdjęciowa zorganizowana przez Weddings in Krakow w zabytkowych murach Folwarku Starej Winiarni.

Italia - kraj uznawany jest za kolebkę piękna, romantyzmu, smakowitej kuchni i wyjątkowej sztuki. Również ślub we włoskim stylu powinien być wystawny, elegancki i jedyny w swoim rodzaju! Włosi wszak słyną z doskonałego wyczucia stylu, elegancji oraz świętowania swoich uroczystości z rozmachem. Kto by się tam liczył z kosztami - przecież to jeden jedyny, wyjątkowy dzień w życiu!

Stylizowana sesja w stylu włoskim Folwark Stara Winiarnia

Klimat Toskanii lub Umbrii w Polsce? Surowe, kamienne ściany, fragmenty wymurowane cegłą, ogrodowa moc zieleni, winne krzewy... i wino, wszechobecne wino, z którym Włosi najchętniej świętują podczas przyjęć weselnych. To, że można połączyć subtelny włoski luz z zabytkowymi wnętrzami i urokliwym dziedzińcem Folwarku pokazują poniższe zdjęcia 🙂 Folwark Stara Winiarnia zaprasza do Mszany Dolnej!

Organizacja sesji - @weddingsinkrakow
Miejsce - @folwarkstarawiniarnia
Oprawa florystyczna - @bottegadifiori
Dekoracje - @weddingsinkrakow & @bottegadifiori
Fotofraf - @slubna.fotograwitacja / @musialskifotografia

Video - @ddfilmy
Prosecco Van - @lapetiteproseccovan
Suknie Ślubne - @suknieVALDIbride
Make up Panny Młodej - @StudioUrodyKlaudiaDela
Fryzura Panny Młodej - @thedollfactory
Auto - @autanaslubklasyki

Folwark Stara Winiarnia dziękuje Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej niezwykłej sesji! Polecamy się na ślub i wesele; nasi konsultanci ślubni służą pomocą i radą na każdym etapie przygotowań do przyjęcia. W doborze trunków - wina i whisky - pomoże nasze wieloletnie doświadczenie, wynikające również z naszych pasji. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin!

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

  1. Piękna sesja, wspaniałe efekty – polecam współpracę z Martą z Weddings In Krakow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *