Tort na przyjęcie weselne

 

Słodki i ważny wybór - tort na przyjęcie weselne.

 

Tort na wesele

Tort jest jednym z elementów "wizerunkowych" - jego kształt i forma powinny nawiązywać do stylu całej uroczystości jak i wyrażać osobowość Młodej Pary. Jeśli np wspólnie z florystką zdecydujecie się na określony motyw przewodni, kolor, element, to zalecane jest, aby tort, jego wygląd, do niego nawiązywał.

Jeśli na podstawie własnych degustacji, wskazań rodziny lub znajomych dokonamy już wyboru cukierni na nasze przyjęcie weselne, warto umówić się na spotkanie bezpośrednio w pracowni, aby poznać portfolio zakładu i spróbować smaku wypieków.

Można zdać się również na nasze doświadczenie - polecamy firmę, z którą od lat współpracujemy i której jakości jesteśmy pewni:)

Jaki wybrać smak tortu na wesele?

Na przyjęcie weselne warto zdecydować się na uniwersalny smak tortu - ze względu na różne gusta biesiadników będzie bezpieczniej 🙂

Oto propozycje Cukierni 31 Róż:

  • ŚMIETANKOWY Z MUSEM OWOCOWYM

Jasny biszkopt nasączony ponczem, delikatny krem śmietankowy z musem owocowym oraz frużeliną. Smaki musów do wyboru: truskawkowy / malinowy / jagodowy / wiśniowy / gruszkowy / cytrynowy / pomarańczowy / bananowy / porzeczkowy

  • CZEKOLADOWY Z MUSEM Z CIEMNEJ LUB BIAŁEJ CZEKOLADY

Ciemny biszkopt nasączony ponczem, przełożony musem czekoladowym z bitą śmietaną.

  • RAFAELLO

Kokosowy biszkopt nasączony alkoholem, przełożony delikatnym kremem z kokosa i malibu.

Torty w standardzie wykończone są śmietaną z delikatną dekoracją z kwiatów lub owoców.

Oczywiście istnieje możliwość przygotowanie tortów w innych smakach oraz tortów artystycznych (torty pokryte masą cukrową lub czekoladą), jednak w tym wypadku zostanie doliczona dopłata do tortu – wysokość dopłaty podlega indywidualnej wycenie.

Degustacja tortów

Jeśli trudno się Wam zdecydować Cukiernia 31 Róż proponuje degustacje tortów w siedzibie pracowni (adres: Stróża 556). Zazwyczaj na tydzień przed planowaną degustacją powinniśmy podać listę smaków, które wezmą udział w degustacji. Z  kolei na dzień przed degustacją powinniśmy np telefonicznie ustalić godzinę przybycia (tel. +48 502 698 581).

Degustacja jest odpłatna: to rząd kilku złotych za jedną próbkę 🙂

 

Folwark Stara Winiarnia poleca Cukiernię "31 Róż" 🙂

Cukiernia 31 Róż

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

  1. U mnie degustacja tortów przebiegałaby raczej źle. Miałabym ochotę wziąć z każdego z nich po trochu do domu 🙂 A poza tym pięknie się prezentują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *