Targi Ślubne już wkrótce – Folwark Stara Winiarnia zaprasza

wpis w: targi ślubne 0

XV Jubileuszowe Targi Ślubne już wkrótce - zapraszamy w jesienną niedzielę, 18 listopada 2018 r. !

 

Wspominamy ubiegłoroczną edycję 🙂 5 listopada 2017r. odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych tematyką ślubną i weselną.

Z myślą o parach narzeczeńskich i ich bliskich zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie elementy, które składają się na organizację niezapomnianego ślubu. Od nakrycia stołu, papeterii i dekoracji, poprzez kwiaty, dekoracje florystyczne, oprawę foto i video, suknie ślubne, garnitury i dodatki ślubne, oryginalną biżuterię, artystycznie zdobione torty i ciasta weselne po oprawę muzyczną, prezentację samochodów do ślubu i wiele wiele więcej. Łącznie kilkudziesięciu wystawców z wielu branż, którzy specjalnie dla odwiedzających przygotowali atrakcyjne oferty promocyjne i rabaty na swoje produkty i usługi.

Co cieszyło się największym powodzeniem? Z pewnością wrażenie robiła bogata oferta branży foto-video, wrażenie robiły występy muzyczne na żywo z uroczymi Robcusiami na czele 🙂 Co jeszcze? Okazja do degustowania wielu potraw weselnych, popisy barmanów, atrakcyjne vouchery promocyjne, rabaty i zniżki oferowane przez wystawców i tradycyjnie oferta salonów mody ślubnej:) Oczywiście już na dzień dobry przykuwały wzrok limuzyny i zabytkowe samochody na zabytkowym dziedzińcu Folwarku.

Na Targach przyszłe Młode Pary mogły prześledzić najnowsze trendy w modzie ślubnej i organizacji przyjęcia weselnego. Wśród korzyści odwiedzający wymieniali możliwość spotkania wielu usługodawców w jednym miejscu, oferujących często dodatkowe rabaty z okazji targów. Można było łatwo i szybko porównać wiele ofert, wybrać najlepszego fotografa, florystę, usłyszeć na żywo zespoły muzyczne... Po prostu mieć wybór! W licznych konkursach rozlosowano cenne nagrody ufundowane przez wystawców. Wszystko to, jak również profesjonalne konsultacje oferowane przez Managerów ślubnych Folwarku, z pewnością pomogą ułatwić parom planującym ślub i wesele podejmowanie decyzji i zaplanowanie tego szczególnego dnia w życiu w najdrobniejszych szczegółach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *