Ślub i wesele Joanny i Sebastiana w zabytkowych murach Starej Winiarni

Ślub i Wesele

Kończy się kolejny rok, w którym mieliśmy szczęście przeżywać wraz z naszymi Gośćmi ich podniosłe, uroczyste, radosne chwile. Pandemia nie pokrzyżowała planów kilkudziesięciu Młodym Parom, które wraz z najbliższymi mogły w naszych zabytkowych murach świętować swoje uroczystości ślubu i wesela. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w organizacji Ich imprez, tak aby bez nadmiernego stresu mogli przejść przez wszystkie etapy przygotowań oraz radośnie przeżyć te zapewne jedne z najpiękniejszych chwil w Ich życiu.

Wśród "naszych" zadowolonych nowożeńców znaleźli się Joanna i Sebastian, którzy postanowili udostępnić nam migawki z Ich prywatnej galerii zdjęć z uroczystości ceremonii ślubu i wesela w Folwarku Stara Winiarnia. Serdecznie DZIĘKUJEMY i życzymy samych radosnych dni na Waszej nowej drodze życia

Zdjęcia: Janusz Malczewski

Jeśli szukacie sali weselnej w Mszanie Dolnej lub okolicach, z załogą, która wyzwań się nie boi, skonsultujcie się z naszą złotą panią manager Agnieszką – niezastąpioną w realizowaniu przyjęć weselnych (+48 506 140 446) ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN!

wesele w stylu włoskim Folwark Stara Winiarnia

 

Masz pytania? Napisz: manager@folwarkstarawiniarnia.pl

Zadzwoń: +48 18 33 12 382, +48 506 140 446

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *